Магацин во Отех
400 €
21.12.2022 22:44

Охрид / Охрид

Квадратура:

700 m²

Продавам магацини во Отекс позади бензиска пумпа Црна река на улица железничка,Магацинот има 670 м/2.Цена 400 еур

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

РЕ Агент
Потврден огласувач
076205205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам