1 / 3
APPLE POLNACI ZA AIR AIR2 5-6-7 GENERACIJA
20 €
Цената е фиксна
28.09.2020 10:01

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

ORGINAL APPLE POLNACI ZA AIR AIR2 5-6-7 GENERACIJA I DRUGI MODELI

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078445663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам