1 / 6
se izdava deloven prostor vo centar na samoto novo setaliste
1 €
03.12.2022 22:06

Струга / Струга

Se izdava deloven prostor namenet za sekakva dejnost nasproti pazarot i crkvata na samoto novo setalishte.Prostorot raspolaga so: sopstven sanitaren cvor so posebni vlezovi. Prizemje 80m2 1 sprat 350m2 i potkrovje 350m2 moze da se izdade odeleno a moze i vo celina. Za podetalni informacii kontakt na tel. 070212449

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070544679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам