1 / 7
Seat
3.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2020 17:23

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3


Alhambra 2000-god
1.9tdi 90ks
6-brzini
Klimatronik
Abs,air bag stranicni,srs
Servo volan so podesuvanje
Eden kluc
Glanc novi gumi so Al bandazi
El prozori napred
Napraven komplet servis
Rebrasti klinasti vodna pumpa zategaci
Kumplug sajbna I dr
Registrirano cela godina
077-702-961

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
78206282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам