1 / 3
Scania PTO
450 €
Цената не е фиксна
28.09.2020 19:42

Богданци / Гевгелија

Prodavam pumpa- konektor ( PTO) za Scania R420 euro 5

viber: 004915755668812
tel: 070922151

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070922151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам