1 / 4
Земјоделско земјиште
140 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2023 16:05

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

18700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

18700м2
с.Црнилиште
Св. Николе
КП. 1630/2
КО.Црнилиште - Вонград

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

prodavac
Потврден огласувач
070374722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам