1 / 12
Се продава куќа
30.000 €
Цената е фиксна
05.07.2022 22:44

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bogdan Karakostev 167

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда градба на два спрата и истата е со површина од 200м² и дворно место од 100м². Целосно е реновирана и има термоизолациона фасада(5цм стиропор) и монтиран сончев колектор. Куќата е веднаш вселлива, не е лепенка и нуди одлични услови за живеење на две фамилии. Има пристапен пат за возило до неа и гаража.
Истата има еден сопственик и има чист имотен лист.
Информации на тел: 076 440 936 Гецо

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Geco
Потврден огласувач
076440936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам