1 / 1
Niva/Odrina Pirava/Valandovo
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2020 12:43

Валандово

Квадратура:

1286 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Vo atarot na Pirava, Valandovsko (Zelezen most), se prodava niva so odrina vo rodnost, na povrsina od 1286 m2.
Odrzuvana bez korov, se naoga blizu patot i ima odlicna moznost za navodnuvanje.
Cena po dogovor.

Kontakt tel. Milan +389 78547594

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko Mitrevski
Потврден огласувач
071253281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам