1 / 1
Бравар - висинец
По Договор
29.09.2020 15:22

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од бравар - висинец. Типот на работата е теренска и се одвива на територијата на целата држава. Предност ќе имаат апликантите кои ги имаат следните квалификации:

работно искуство со лемење и инсталација на бакарни цевки; способност за работа на висина; работно искуство со челични конструкции.

Заинтересираните апликанти, со и без работно искуство, своите податоци можат да ги испратат на kariera@pasent.mk.

За дополнителни прашања и информации контактирајте нѐ на 02 2 447 444, секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје
Потврден огласувач
022447444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам