1 / 1
Prodavam regulator/ventil za plin Nurgaz
250 МКД
22.02.2022 00:29

Скопје Центар / Скопје

Prodavan regulator/ventil za regulacija na plin na grealka za plin NURGAZ

1 regulator = 250den
2 regulatori = 400den

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078348686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам