1 / 5
PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..
1.800 МКД
04.09.2022 18:11

Куманово / Куманово

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN KALITETI PRECIZNOST

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам