1 / 7
KUFER ZA KORG PA-4X,PA -3X,CRONOS
65 €
29.09.2020 22:51

Куманово / Куманово

Kufer za KORG modelite PA-4X,PA-3X,CRONOS,M3,PA-900,nov,neupotrebuvan

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Маневски Марјан
Потврден огласувач
070313957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам