1 / 12
KUFER ZA ELEKTRICNA GITARA
3.300 МКД
29.09.2020 23:08

Куманово / Куманово

Kufer za elektricna gitara izraboten od cvrst materijal a lesen i maksimlno siguren i pogoden za povece modeli elektricni gitari

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Маневски Марјан
Потврден огласувач
070313957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам