1 / 2
Micro SD card
По Договор
14.07.2022 18:16

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат картички од 16,33 и128GB.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Mемориски картици

Се продава од:

Катерина
Потврден огласувач
078244134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам