1 / 1
KUPUVAM SKUTERI BEZ DOKUMENTi
10.000 €
30.09.2020 23:10

Тетово / Тетово

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

1980

Модел:

Skuteri 50cc 125cc

Километри:

35000

50cc 125cc KINESKI NE PONUDETE
Kontakt samo VIBER

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам