Se izdava soba vo strong centar vo blizina na pazorot
60 €
29.09.2022 15:36

Битола / Битола

Квадратура:

25 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Soba namestena 25 m2 vo strog centar na gradot vo blizina na pazorot. Novo izgradena so namesten enterier novo kupatilo so zaseben vlez
Zvonete na ovaj broj 076 519 211
Zvonete na ovaj broj 076 519 211
Zvonete na ovaj broj 076 519 211

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

??????
Потврден огласувач
075269457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам