1 / 11
Velosiped
4.000 МКД
Цената не е фиксна
03.02.2023 16:31

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedi Riste 078318716
1.Crven so srebreno 26bamdasi 4000 denari
2.Bel 26 bandasi 4000 denari

Velosipedi Danijela 070989474
1.Sif 26bandas 4000denari
2Crveno so crno 24bandasi 3500denari

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078318716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам