1 / 7
Mercedes-Benz S320 L 2006
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 20:47

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️
☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️
☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️

Se prodava Mercedes S320L CDI 2006 vo top sostojba:
Od oprema poseduva;
-Elektricni stakla
-Elektricni retrovizori
-Elektricni sedista predni i zadni
-Kožni sedišta
-Greači na sedišta
-Klima
-Klimatronik
-Navigacija
-Xenon svetla
-Avtomatski menuvac 7G-tronic
-parking senzori napred nazad
-Aluminski bandasi
-Abs
-Esp
i drugo..
Kolata e kompletno servisirana.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам