1 / 2
Potreben Vozac so E kat so Bg dok
1 €
13.08.2022 10:59

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potreben e vozac so E kategorija
Potrebno Bg dokumenti
Swedska -Norveska
Se vozi Hladnjaca
Swedska Benelux
Swedska vnatresno (swedski kamion)

Viber :0038977763471


Iskustvo

Plata po dogovor
Viber : 0038977763471

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
077763471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам