1 / 2
SPORET - MARKA RADE KONCAR
3.500 МКД
30.03.2021 11:36

Гази Баба / Скопје

Sporetot e kombiniran klasicen sportet .
Imeno dve ringli od sporetot se na struja a dve se na plin,
Goleminata na sporetot e 55/52 sirina i dolzina.
Relnata odlicno pece .
Sporetot e celosno ispraven

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

olgica
Потврден огласувач
071227116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам