1 / 3
Дрес на долги ракави - НОВ (S-4XL)
1.500 МКД
05.12.2020 20:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продаваат нови дресови на долги ракави.
Погодни за претстојниот период

Made in Belgium
Големини (S-4XL)

Опремен со 3 задни џеба и еден заден џеб со патент.

Цена 1500 мкд
Информации во порака/вибер или на телефонскиот број

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Велосипедска Опрема
Потврден огласувач
077590663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам