1 / 3
Ford Mondeo 2.0 16v 1.8td
1 €
03.09.2022 13:29

Неготино / Неготино

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodavat delovi za ford moneo benzin i dizel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
072315060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам