1 / 5
Skafanderi za bebe 0-6 meseci !!!
1.000 МКД
13.02.2021 11:39

Аеродром / Скопје

Prodavam skafanderi 0-6 meseci nerazlicno od novi, noseni pomalce od 5 pati, britanski brend komplet so rakavici. Eden Skafander 1300, dva skafanderi 2000 !! Za bliznaci
- скафандер
-близнаци

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 68

Се продава од:

ynwa
Потврден огласувач
070236808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам