1 / 4
Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo
10.000 €
24.01.2023 20:12

Охрид / Охрид

Квадратура:

1292 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna blizina ima i kuki so vodovod kanalizacija i struja. Momentalno e zemjodelsko zemjiste, nema direkten pat no se naogja na megjata koja e spoena na asvaltiraniot pat i perspektivno vo dogovor so komsiite mozi da se pusti i pristapen pat.

Cena 10 000 eur
Cist imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

M
Потврден огласувач
078232534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам