1 / 1
Se prodava kamera
1.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2020 15:05

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Vodootporna kamera,moze da se koristi za site sportovi,moze da se stavi na velosiped,na kaciga,mojot Instagram profil: david_gjorgjievski
Tamu kje se dogovorime ili pak na mojot Email

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

David
Потврден огласувач
071234281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам