1 / 2
Zimski komplet za velosiped so termo izolacija
4.500 МКД
Цената е фиксна
01.03.2022 10:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodaavaat novi zimski kompleti za velosiped so termo izolacija.
Dostapni poveke golemini.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам