1 / 8
RENAULT RENO SCENIC KANGO LAGUNA DELOVI
1 €
11.05.2021 18:14

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ima se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам