1 / 7
Suzuki burgman 650 cc
По Договор
02.01.2022 13:23

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Скутер

Година:

2003

Модел:

Burgman

Километри:

15000

Se prodava skuter Suzuki burgman 650cc vo odlicna sostojba Zvonete na ovoj broj 078347094

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

???
Потврден огласувач
070704844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам