1 / 4
Elektricen sporet, електричен шпорет, elektrichen shporet
1.500 МКД
Цената е фиксна
03.10.2020 22:24

Струга / Струга

Се продава Gorenje електричен шпорет во потполно исправна состојба. Рерната си работи и сите 4-ри рингли.
Користен е многу малку, 2, 3 пати годишно...

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075521540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам