PRODAVAM ZELEZNI BURINJA
350 МКД
Цената е фиксна
03.08.2022 09:57

Демир Капија / Неготино

Prodavam zelezni burinja od 200 kg.Cena 350 den.Tel 078 866 999

Категорија: Останато

Се продава од:

ico
Zil Vern
Потврден огласувач
078866999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам