1 / 3
MERCEDES C 200 KOMPRESSOR
300 €
23.12.2022 15:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Motor tip m271

Tип на делови:

Мотори

Se prodavaat delovi od motor od mercedes kompresor c200 so crn kapak ili broj oznaka na motor M 271. Nova glava so potpolno novi ventili I drug delovi osven difuzerite koi se prodadeni.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070498498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам