1 / 1
Keramicka saksija
450 МКД
Цената е фиксна
03.02.2021 14:41

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Keramicka saksija 25na14sm so drveno postolje42na25sm.info posle 16casot

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
071639549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам