1 / 1
Шпорет на дрва
10.500 МКД
Цената не е фиксна
23.09.2021 18:12

Виница / Виница

Се продава шпорет на дрва од Копер Неготино,купен во ноември 2019 по цена од 15600, користен една сезона како нов е, се продава поради купен шпорет на пелети.
071335046
071335046

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078123456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам