1 / 12
Алати за CNC машина
1 €
30.11.2022 13:29

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обработка на дрво.
Дијамантски алати и карбидни алати.
Германски квалитет и високи перфоманси
Фрези, глодала, дупчалки, пили, држачи за алати, чаури.

Нудиме можност за праќање по брза пошта.


Може да не побарате на +38975433067
или на +38975858163
gomatic.info@gmail.com
----------------------------------------------------------------
Вршиме продажба на алати и резервни делови
Нудиме рачни Кројачи, Компјутерски Кројачи Кантерки, CNC и други машини.
Повелете во нашите простории во индустриска зона Добрашане, Куманово или на нашиот веб портал www.Gomatic.com.mk.


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Gomatic
Индустриска зона Доброшане
Потврден огласувач
075 433 067 или 075 858 163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам