detsko krevetce
3.000 МКД
Цената не е фиксна
27.03.2023 19:44

Аеродром / Скопје

prodavam detsko krevetce malku koristeno duseceto ne raspakuvano-novo dimenzii 120\60 tel. 078342634

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

tipo
Потврден огласувач
078342634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам