1 / 3
ELEKTRICEN KOTEL 18 KW
300 €
Цената не е фиксна
25.02.2023 18:47

Гостивар / Гостивар

PRODAVAM ELEKTRICEN KOTEL 18 KW ZA PARNO GREENJE
LICE ZA KONTAKT ZILKO:
070 583 555
070 583 555
070 583 555
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077676532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам