1 / 9
RASPRODAZBA NA STAKLENI MASI
10 €
Цената е фиксна
20.02.2022 17:07

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Prodavame na golemo stakleni masi so povolna cena
Malite masi - 10 evra
Golemi masi - 15 evra

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Conforama
Потврден огласувач
070229364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам