1 / 11
Se prodavaat KOLEKCIONERSKI PREDMETI
123 €
07.12.2021 21:03

Куманово / Куманово

Se prodavaat povece Kolekcionerski predmeti:
Nagrada od MVR za posebni zaslugi so 24 KARATNA POZLATA,Snala za kravata so znak na MVR,METALNI KOLICKI ,MOTORI I AVIONI.Cena na Viber ili 070 226-975

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам