1 / 5
Maticni i drugi ostanati za Samsung S,3,S4,S5,S6,S7,S7 EDGE
1 €
18.10.2020 10:24

Долнени / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Maticni ploci vo ispravna sostojba za modelite samsung s3,s4,s5,s6,s7,s7edge
I drugi delovi bateri kameri...vo ispravna sostojba so nasa montaza

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава од:

Kola
Потврден огласувач
076748992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам