1 / 2
Maticni ploci i drugi ostanati delovi za iphone4 4s,5s 6s
1 €
18.10.2020 10:23

Долнени / Прилеп

Maticni ploci,kamera.predna zadna bateri i dr... Za modelite iphone 4,4s,5s,6s

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава од:

Kola
Потврден огласувач
076748992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам