1 / 10
Se izdava/prodava stan vo Cair
250 €
29.08.2021 15:48

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

pavle ilik

Se izdava/prodava stan vo Cair do novata dzamija.Stanot e so 2 spalni sobi, salon i kujna so trpezarija, celosno renoviran i opremen so satelitska i internet
Prodazna cena na stanot e 70.000 evra
Kontakt br. 070448337 & 072217220

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

STAN
Потврден огласувач
071423481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам