1 / 1
Izveduvanje Hali so Metalna konstrukcija
1 €
Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Profesionalna izrabotka na hali so metalna konstrukcija, moze i komplet izrabotka na hala od betonska ploca do paneli.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од: Претпријатие

Metalni Konstrukcii
Потврден огласувач
071315315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам