1 / 2
Madzun 100% priroden
400 МКД
Цената е фиксна
20.05.2022 13:13

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodava:
MADZUN- 400 DEN.

Pripremen PRIRODNO bez dopolnitelni vestacki sekeri.

Za kupeni 3 tegli i poveke BESPLATNA dostava!!!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

rade
Потврден огласувач
075347573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам