1 / 1
Servis na plinska ugostitelska oprema, skari,sporeti,plin
По Договор
05.11.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Сервис на професионална плинска угостителска опрема. Сервисираме плински скари, шпорети, печки, фритези, палачинкари и сл.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Valentino
Потврден огласувач
075330636
Испрати Е-маил до огласувачот

Ugostitelska oprema,skari lavaboa,sporeti,fritezi,кујни

0 €

Ugostitelska oprema,skari,lavaboa,sporeti,fritezi,stalazi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам