1 / 2
Pecat drven
150 МКД
07.10.2020 13:07

Скопје Центар / Скопје

Koristen, no vo odlicna sostojba!!!
Pecat - okrugol 150mkd
Pecat - pravoagolen 150mkd

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
077524146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам