1 / 3
REZERVAR ZA NAFTA 2 tona
1 МКД
Цената не е фиксна
07.10.2020 15:54

Гази Баба / Скопје

Prodavam rezervar za nafta koj sobira 2,2 tona 078 320 094

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078320094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам