1 / 3
Se izdava deloven prostor vo centar
1 €
18.12.2021 20:53

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

150 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor 150m2 vo centar na gradot ,prostorot moze da bide za sekakva namena ordinacija,prodavnica,restoran.
Cena po dogovor povolno

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

........
Потврден огласувач
075346009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам