1 / 2
Makaza za kroenje na vozduh
100 €
Цената е фиксна
30.07.2022 19:27

Росоман / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova makaza za kroenje na vozduh.
Cena po dogovor.
Info na telefon 075/315 480 Jagoda

Категорија: Останато

Се продава од:

Blaze Pechevski
Потврден огласувач
075880975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам