1 / 12
Golf 6
8.000 €
21.12.2020 22:00

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 6 1.6 TDI (не е прва регистрација)
Двозонска автоматска клима, сервисна книшка, автоматско светло со пратење на кривина, автоматско паркирање, гуми Pirelli Cinturato P7 две се 2018, две се 2019 година, 17″ алуминиумски бандажи итн. Се гледа на сликите

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сретан
Потврден огласувач
078362104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам