1 / 8
Set od profesionalni nozevi Novi -ima boicki
900 МКД
Цената е фиксна
16.09.2022 10:38

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Set profesionalni nozevi sega na popust
Perfektno secat
Dokolku ne ste zadovolni od proizvodot slobodno vratete gi
Garancija za kvalitet ‼️‼️‼️‼️‼️⏩⏬⏩🎁
Isporaka so kargo

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам